Egypt

Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě to je historie na každém kroku. Naleznete zde bezpočet unikátních historických památek nevyčíslitelné hodnoty. Dýchne na vás historie stará několik tisíc let. Fascinující němí svědkové minulosti jsou rozeseti jako diamanty po obou březích Nilu - od pyramid v Gíze, přes Údolí králů až po Asuánskou přehradu.

Egypt je v povědomí Evropanů zapsán jako země starých Egypťanů, jedné z nejpozoruhodnějších kultur lidské historie, která stála na úsvitu lidské civilizace a po které nám zůstala památka nejen v naší kultuře, ale také mnohé historické památky, jejichž prohlídku nabízí dnešní Egypt. Egypt je země pyramid a faraónů.

Dovolená Egypt
Egypt a jeho starověké památky, které nabízí dovolená v této zemi.

Vedle kulturních a architektonických památek nabízí Egypt návštěvníkům také slunečné mořské pláže a především pestrý podmořský život korálových útesů v Rudém moři.

Egypt se může pochlubit turistickými oblastmi Sharm el Sheikh (Šarm aš-Šajch), Taba, Hurghada, Makadi Bay a Marsa Alam, ve kterých se dovolená stane nezapomenutelným zážitkem.

Fascinující němí svědkové velké minulosti jsou rozeseti jako diamanty podél obou břehů Nilu. Vody této řeky tiše plynou kolem pyramid v Gíze i Údolí králů.

Egypt

Egypt je země, kde se může pohádková dovolená stát realitou.


Egypt se může pochlubit dlouhými dějinami.